درباره ما

خدمات ما

تعدادی از خدماتی که دلتا وب پارسی به شما ارائه میدهد

طراحی سایت

طراحی انواع سایت فروشگاهی، شخصی، سازمانی، شرکتی و کسب و کار های محتلف با کیفیت فوق العاده توسط تیمی خرفه ای
ویژه

سئو

با استفاده از خدمات سئو مجموعه ما میتوانید مسیر رشد وب سایت خود را در جستجوها سریع تر کنید و به اهداف خود دست یابید.

بهینه سازی سرعت و امنیت

با افزایش سرعت و امنیت وب سایت خود آینده کسب و کار خود را در دنیای دیجیتال تضمین کنید.

هاست و دامنه

با خرید هاست و دامنه از ما خدماتی با کیفیت به مشتریان خود ارائه دهید. با مشاوره رایگان از ما پلن مناسب برای خود را تهیه کنید.

چگونه شروع کنیم؟

نحوه شروع یک پروژه در دلتا وب پارسی به چه صورت است؟

قبل از شروع یک پروژه باید به صورت واضح بدانید چه میخواهید. با مشاوره از تیم دلتا وب پارسی ما به شما در تصمیم گیری برای هدف نهایی کمک میکنیم.

پروژه با یک مشاوره شروع میشود که در آن به طور دقیق مشخص میشود شما چه امکاناتی را نیاز دارید. در طی این مرحله نیازها و اهداف شما شناسایی میشود تا در مراحل بعد پیاده سازی شوند.

پس از مشخص شدن نیاز های شما دلتا وب پارسی اقدام به عقد قرارداد با شما میکند که در طی آن تمامی الزامات کارفرما و پیمانکار ذکر میشود و بقیه مراحل بر طبق این سند هب پیش خواهند رفت.

به طور کلی در پروژه هایی که انجام میشود 30 درصد مبلغ کل در ابتدای شروع به عنوان بیعانه دریافت میگردد. 30 درصد نیز پس از ارائه طرح های اولیه و تایید کارفرما دریافت میگردد. مابقی نیز به عنوان حسن انجام کار در پایان تحویل پروژه با رضایت مشتری دریافت خواهد شد.

پس از عقد قرار داد بلافاصله مراحل طراحی پروژه شما آغاز میگردد و با توجه به امکاناتی که درخواست کردید پیش خواهد رفت و در مقاطع محتلف در حین طراحی کارفرما در جریان پیشرفت پروژه قرار خواهد گرفت. در این مرحله همچنان میتوانید با توافق طرفین امکانات و تغییرات جدید اضافه کند.

تیم ما

با تیم خلاق دلتا وب پارسی آشنا شوید

مجتبی خمسه

سئو

محسن محمدی

دیجیتال مارکتینگ

حامد محمدی

اپلیکیشن

رضا میرزایی

مدیر

با دلتا وب پارسی بیشتر در ارتباط باشید

در تمامی وب سایت حتما باید یک صفحه تماس وجود داشته باشد . فرقی نمی کند که موضوع یک سایت چه باشد . صفحه تماس تنها راه ارتباطی مشتری با سایت می باشد. به وسیله صفحه تماس مشتری می تواند با شما ارتباط داشته باشد ، اگر انتقادهای سازنده ای داشته باشد از طریق صفحه تماس با ما به اطلاع شما می رساند . اما طراحی این صفحه باید چگونه باشد ؟ اهمیت صفحه تماس با ما  هنوز هم برای بسیاری از سایت ها روشن نشده است و آن را یک صفحه معمولی می بینند .